Organizujemy się

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator

Re: Organizujemy się

Post autor: Dorszka »

To jest zwykły, bez dwójki. Nawet nie musiałam nic wycinać. Musicie sprawdzać na pasku adresu, czy jest tylko film, czy doczepiony do niego &list..... , to kawałek kodu, który ma coś tam doczepiać :) Może zrobię jeszcze jeden znacznik, który to uwzględni, spróbuję.

Ten bez dwójki też działa, on jest ustawiony na adres z paska, tylko trzeba go skopiować do symbolu &, wyciąć resztę adresy zaczynająca się od tego symbolu (razem z nim)

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator

Teraz ten z 2 - zrobiłam go, żeby można było wklejać kod ze strzałki "Udostępnij", ten kod jest niezawodny, bo nie ma nigdy żadnych "doczepek". Dlatego go dorobiłam, już sobie przypomniałam :)

Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent

Post autor: Jaskier »

Aaaaaa, to fajne to 2 z Udostępnij :ok: :ok: :ok: :ok:
Można zostawić tylko to, ale żeby pojawiało się okienko "Link z Udostępnij na YT" tak jak się pojawia "Wstaw obrazek:[img] ..." gdy na jedziemy na guzik do wstawiania zdjęć.
To żem nie ogarł, że to tak działa :facepalm:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator

Poszukam, gdzie wstawić ten opis :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator

Czy teraz jest dobrze?
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent

Cud miód i malina :mrgreen:
Dziękuję bardzo w imieniu swoim i kolejnych mundrych inaczej, którzy za tydzień lub dwa mieliby z tym kłopoty :poklon:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Post autor: Luinloth »

Na telefonach działa tylko z 2, bo YT odpala się w osobnej aplikacji i nie można sobie po prostu skopiować z paska adresu :)
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent

Post autor: elwiska3 »

Film muszę najpierw wstawić na Youtube? Chyba nie umiem :-?

I jeszcze jedno pytanie - gdzie podziały się wątki hodowlane? Wyświetla tylko 4
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent

elwiska3 pisze: 14 kwie 2020, 20:43 Film muszę najpierw wstawić na Youtube? Chyba nie umiem :-?

Tak, najpierw musisz mieć profil na YT a później umieścić film, który chcesz pokazać.
Jeśli masz konto mailowe na Gmailu to chyba automatycznie masz też profil na YT więc zostałoby tylko przesłanie filmu a to się robi tak samo jak załączniki do posta tu na forum - otwiera się okienko, w którym wybierasz plik i klikasz Wyślij.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator

elwiska3 pisze: 14 kwie 2020, 20:43 Film muszę najpierw wstawić na Youtube? Chyba nie umiem :-?

Tak, zostały jedynie hodowle w jakikolwiek sposób udzielające się na forum. Jeśli ktoś nie odpowiada na zapytania forumowiczów, zniknęła strona, nie mam nawet informacji, czy dana hodowla działa, nie musi się tu znajdować. Za to tym, którzy od czasu do czasu coś wstawiają, łatwiej będzie znaleźć swoje wątki :) Jeśli ktoś będzie chciał wrócić, nie będzie z tym problemu, napisze, i ich fora znów będą "na wierzchu" - nie zostały w żaden sposób usunięte, po prostu przeniesione do archiwum. Muszę zadbać o transfer, lepiej oglądać Wasze zdjęcia :)

Zdecydowana większość hodowli przeniosła się na FB, tam walczą o nabywców, nie są zainteresowani taką formą komunikacji, jaką jest forum. Wiele z nich nie ma już nawet stron, co dla mnie jest nie do przyjęcia, FB jest fajniutki do pokazywania zdjęć kotków, zdecydowanie łatwiej dotrzeć tam do nabywcy, często niestety przypadkowego. To nie moja bajka, i nie mam czasu na sprawdzanie, kto prowadzi hodowlę jak należy, a kto nie. Jak ktoś jest na forum, to wiem trochę więcej :)
ODPOWIEDZ